GRUDZIEŃ  2019 ROK A/II

1

I NIEDZIELA ADWENTU

Godz. 08.00 + Mirosławę i Lucjana Jarzyńskich; Mariannę i Walentego Jarzyńskich i Bożenę Korytkowską

Godz. 10.00 + Barbarę Rędzińską

Spotkanie rodziców i dzieci klas III i IV

Godz. 12.00 Uroczystość powołania Chorągwi Zakonu Rycerzy św. Jana Pawła II w par. Biała

Godz. 16.00 + Barbarę Bodal, Zbigniewa Kudelskiego

2

PONIEDZIAŁEK

Godz. 7.20 RORATY + Tomasza Głowackiego (dar uczest. pogrzebu)

Godz. 16.30 + Franciszka, Adama i Kazimierę Szpiek

3

WTOREK

Godz. 7.20 RORATY + Łucję Kotarską (dar uczest. pogrzebu)

Godz. 18.00 (w kaplicy Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia) w intencji trzeźwości

4

ŚRODA

Godz. 7.20 RORATY + Zofię Portalską (dar uczest. pogrzebu)

Godz. 16.30 + Tadeusza Gretkowskiego (rocz.) oraz r-ców Kapuścińskich i Irenę Zych

Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomoc

5

CZWARTEK

Godz. 7.20 RORATY + Ewelinę i Zdzisława Bornińskich (dar uczest. pogrzebu)

Godz. 16.30 + Piotra Kowalskiego (rocz.); Wandę i Tadeusza Nowak

6

PIĄTEK ● PIERWSZY PIĄTEK MIESIACA

Godz. 7.20 RORATY

Godz. 16.00 Sakrament Pokuty

Godz. 16.30 + Zygmunta Jędrzejewskiego (dar uczest. pogrzebu)

Spotkanie kandydatów przygotowujących się do sakramentu bierzmowania

7

SOBOTA

Godz. 7.20 RORATY + Dawida Leśniewskiego (dar uczest. pogrzebu)

Godz. 16.30 + Halinę i Wacława Nowakowskich

Godz. 17.00 + Henrykę i Franciszka Milczarek i Tadeusza Budnickiego

8

II NIEDZIELA ADWENTU

Godz. 08.00 + Zenona Dobrosielskiego (rocz.) i + z r-ny Dobrosielskich

Godz. 10.00 + Annę i Stanisława Marciniak i + z r-ny Marciniak i Górda oraz Edmunda Sieczkowskiego

Godz. 12.00 w intencji parafian

Godz. 16.00 + Zenona, Krystynę i Elżbietę Pankowskich

9

PONIEDZIAŁEK

Godz. 7.20 RORATY

Godz. 16.30 + Stanisława Kalatę (dar uczest. pogrzebu)

10

WTOREK

Godz. 7.20 RORATY

Godz. 16.30 + Piotra i Martę Grabeckich, Lucjana i + z r-ny Miaśkiewicz i + d-ów Kajkowskich i Grabeckich

REKOLEKCJE ADWENTOWE w naszej parafii 20; 21 i 22 grudnia 2019 roku