PAŹDZIERNIK  2019 ROK C/I

13

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

Godz. 08.00 + Ignacego (rocz.) Nadrowskiego; Jana Fortasa oraz Marcelę i Stanisława Rosiak

Godz. 10.00 + Elżbietę Pankowską i + z r-ny Kłodawskich, Krajewskich i Pankowskich

Godz. 12.00 w intencji parafian

Godz. 15.30 RÓŻANIEC Fatimski

Godz. 16.00 + Czesławę i Edwarda Krekora

14

PONIEDZIAŁEK

Godz. 07.30 RÓŻANIEC DLA DZIECI

Godz. 16.30 + Jadwigę i Henryka Sawickich

Godz. 17.00 RÓŻANIEC (w intencji nauczycieli i pracowników oświaty)

Godz. 17.30 1) + Edwarda Lewandowskiego

2) + Cecylię i Stanisława Pietrzak i dziadków Malanowskich

15

WTOREK

Godz. 07.30 RÓŻANIEC DLA DZIECI

Godz. 16.30 1) + Piotra i Marcina Jagodzińskich (4 rocz.)

 2) + Mariannę Stołowską i Teresę Miaśkiewicz (dar uczest. pogrzebu)

Godz. 17.00 RÓŻANIEC (w int. rodziców zmarłych przedwcześnie dzieci oraz ich bliskich)

Godz. 17.30 1) + Jadwigę (rocz.) i Kazimierza Kalinowskich

2) + Annę Szpiek (dar uczest. pogrzebu)

16

ŚRODA

Godz. 07.30 RÓŻANIEC DLA DZIECI

Godz. 10.00 + Kazimierza, Jadwigę i Mieczysława Łabędzkich, dziadków Jezierskich, Andrzeja Tomczaka, Grzegorza Kwiatkowskiego

Godz. 17.30 RÓŻANIEC

Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy

Godz. 18.00 MSZA ŚWIĘTA ODPUSTOWA

17

CZWARTEK

Godz. 07.30 RÓŻANIEC DLA DZIECI

Godz. 16.30 +Teresę, Stefana, Zofię Nowak i + z r-ny Gorczyców, Górczyńskich i Kamińskich

Godz. 17.00 RÓŻANIEC

Godz. 17.30 1) + Maksymiliana Nowaka (rocz.) praz Edwarda, Pelagię i Annę Nowak oraz Pelagię Nowak i Annę i Kamila Paradowskich

2) + Kazimierza Bigorajskiego (30 dzień od śmierci; dar uczest. pogrzebu)

18

PIĄTEK

Godz. 07.30 RÓŻANIEC DLA DZIECI

Godz. 16.30 + Stanisława Kowalskiego

Godz. 17.00 RÓŻANIEC (w int pracowników służby zdrowia)

Godz. 17.30 1) + Leonarda Kosowskiego (2 rocz.), r-ców i t-ów Kosowskich

 2) + Zdzisława Tyburskiego (dar uczest. pogrzebu)

19

SOBOTA

Godz. 16.30 + Zenona, Jana, Krzysztofa Budnickich

Godz. 17.00 RÓŻANIEC

Godz. 17.30 + Jadwigę i Jana Portalskich i + z r-ny Portalskich, Henrykę i Edwarda oraz Marka Staszewskich i dz-ów Sochockich i + z r-ny Zarzyckich

20

XXIX NIEDZIELA ZWYKŁA

Godz. 08.00 + Zygmunta Ptaszyńskiego, Natalię Załęską i + z r-ny Kapuścińskich, Dębskich oraz teściów Ptaszyńskich

Godz. 10.00 1) + Ewę Wróblewską, r-ców Pawlaków i brata Jana

 2) o Boże błogosławieństwo dla nowożeńców: Moniki i Cezarego Wiśniewskich

Godz. 12.00 WPROWADZENIE RELIKWII ŚW. JANA PAWŁA II.

Godz. 15.30 RÓŻANIEC

Godz. 16.00 + Krystynę i Stanisława Gorzkowskich

 

 

 Intencje mszalne
 16.-22. lipca 2018

 

 Intencje mszalne
 9.-15. lipca 2018

 

 Intencje mszalne
 25. czerwca - 1. lipca 2018

 

 Intencje mszalne
 18.-24.06.2018

 

 Intencje mszalne
 11.-17.06.2018

 

 Intencje mszalne
 04.-10.06.2018

 

  Intencje mszalne
 28.05-03.06.2018

 

 

 

  Intencje mszalne
 21-27. maja 2018