Szczęść Boże,

W Niedzielę, 27 maja, na Mszy św. o godz. 10, dzieci klas czwartych odnowią przyrzeczenia chrztu św. W związku z tym:
- PRÓBY w kościele odbędą się w poniedziałek, środę i czwartek o godz. 19.00. Obecność obowiązkowa, na ostatniej próbie koniecznie z przynajmniej z jednym z rodziców.
SPOWIEDŹ - zarówno dla dzieci, jak i rodzin odbędzie się w sobotę 26 maja, o godz. 10.00
Przypominam, że dzieci na Komunię przychodzą ze świecami.

pozdrawiam, ks. Jacek

Szczęść Boże,

Zapraszam i przypominam, że w najbliższą niedzielę, 15 kwietnia, po Mszy o godz. 10, odbędzie się kolejne spotkanie dla Rodziców i Dzieci przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrzcielnych. Spotkanie będzie tym razem dotyczyło już samej uroczystości. Będzie obecny Pan od zdjęć i filmu. Zapraszam więc mocno i serdecznie.

W roku 2018 w naszej Parafii
Odnowienie Przyrzeczeń Chrzcielnych

odbędzie się w niedzielę 27 maja na Mszy św. o godz. 10.00

Przypominam i zapraszam na spotkanie przed Komunią Generalną
Dzieci i ich Rodziców
w niedzielę 18 lutego, po Mszy o godz.10.00

W najbliższą niedzielę (19 listopada) kolejne spotkanie przygotowujące do Odnowienia Przyrzeczeń Chrzcielnych dla dzieci i ich rodziców. Jak zawsze po Mszy św. o godz. 10.00.

Zapraszam, ks. Jacek

Drodzy Rodzice!

Poniżej zamieszczam terminarz zaliczeń pytań i modlitw Waszych dzieci przed Odnowieniem Przyrzeczeń Chrztu Świętego (zgodnie z tym, co mówiłem na spotkaniu 15 października)

1. Wszystko, co potrzebne w kwestii zaliczeń znajduje się w Książeczce: "W drodze do źródła".
2. Pierwszy semestr to zaliczenie pytań, a drugi semestr to zaliczenie modlitw. Zaliczenia dla uczniów SP w Starej Białej odbywają się na katechezie.
3. Pytania, zgodnie z Książeczką, zostały podzielone na 8 etapów.
4. W każdym miesiącu pierwszego semestru, od października, sa po dwa terminy zaliczeń. W każdym terminie uczniowie zaliczają jeden etap. Przedstawia się to nastepująco:
12 października - I etap
26 października  - II etap
9 listopada - III etap
23 listopada - IV etap
7 grudnia - V etap
21 grudnia - VI etap
5 stycznia - VII etap
12 stycznia - VIII etap

5. Na stronie 21 w Książeczce znajduje sie Tabelka, proszę do niej zaglądać i podpisywac w odpowiedniej rubryce.

6. Pacierz jest do zaliczenia w drugim semestrze. Dokładniejsze informacje będą podane po Nowym Roku.

W razie jakichkolwiek pytań i niejasności, proszę o kontakt.

ks. Jacek Prusiński

Zapraszam na comiesięczne spotkanie przygotowujące do Odnowienia Przyrzeczeń Chrztu Świętego (IV klasa). Spotkanie odbędzie się w najbliższą niedzielę 15 października po Mszy o godz. 10.00.
Przypominam, że spotkania odbywają się w trzecie niedziele miesiąca i są obowiązkowe.

do zobaczenia, ks. Jacek