Aktualności

Kolędowanie w Maszewie Dużym

To będzie już ósma edycja „Kolędowania“ w naszej gminie. Tym razem „Kolędowanie“ po raz pierwszy odbędzie się w hali w Maszewie Dużym. A wszystko już w niedzielę, 5 stycznia o godz. 18.00.
Tegoroczne „Kolędowanie“ zapowiada się wyjątkowo. Gminna Orkiestra Dęta w Starej Białej szykuje niezwykłą muzyczną ucztę. Razem z zespołem Uratowani, Orkiestrą Dętą Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku, Gminną Orkiestrą Dętą w Staroźrebach oraz gośćmi Wiktorem Mieczykowskim, Natalią Pycek, Julią Szpakowską i Arkadiuszem Stupeckim, zabierze słuchaczy w sam środek niezwykłych wydarzeń sprzed ponad 2 000 lat.
Ponad 70. muzyków wykona kilkanaście kolęd z całego świata w niezwykłych aranżacjach w stylu pop-gospel, przygotowanych na tą okazję przez młodego kompozytora i aranżera Piotra Magierskiego. Będzie można śpiewać razem z wykonawcami, ruszać się w rytmie żywiołowej muzyki, czy też zamknąć oczy i wsłuchać się w muzyczną opowieść. Koncert będą przeplatać biblijne opisy m.in. zwiastowania, czy narodzin Jezusa czytane przez ks. Witolda Zembrzuskiego proboszcza parafii w Brwilnie.

koledowanie www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies