Aktualności

Koncert z wieloma akcentami

W Walentynki, w niedzielę, 14 lutego, zapraszamy do internetu na niezwykły koncert. Z jednej strony będzie to koncert walentynkowy i karnawałowy, ale będzie też miał wydźwięk charytatywny. W roli głównej wystąpi Gminna Orkiestra Dęta oraz soliści Natalia Pycek i Vicline.
Po raz pierwszy w historii Gminny Ośrodek Kultury i Sportu zaprasza na koncert online. Wszystko zacznie się o godz. 18.00. Gminna Orkiestra Dęta przygotowała na niego kilkanaście utworów, m.in. I Feel Good, Pretty Woman, I Just Called to Say I Love You, Bella Ciao, Quando Quando, Zacznij od Bacha, Take on Me, Simply the Best, Skrzydlate ręce czy Tak smakuje życie.
Koncert będzie podzielony na dwie części. A w jego przerwie pojawi się akcent charytatywny. Będą informacje w jaki sposób można pomóc w leczeniu trójki małych mieszkańców naszej gminy – Neli Szymańskiej, Weroniki Kaliwody i Filipa Jaszczaka.
Wszystkich, którzy chcieliby wspomóc naszych małych mieszkańców i posłuchać dobrej muzyki zapraszamy na kanały YouTube Gminnej Orkiestry Dętej (tutaj), Urzędu Gminy Stara Biała (tutaj) oraz telewizji Info Płock TV (tutaj).
Patronem medialnym koncertu jest Katolickie Radio Diecezji Płockiej.

koncert nowy www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies