Aktualności

Sukces judoki ze Starych Proboszczewic

Spory sukces zapisał na swoim koncie Sebastian Rybicki, judoka z UKS Judo Sensei Stare Proboszczewice. Zdobył brązowy medal Pucharu Polski juniorów młodszych. Dzięki temu otworzył sobie drogę do startu w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży, która odbędzie się w czerwcu.
Zawody Pucharu Polski juniorów młodszych odbyły się w Piasecznie. Popularny „Ryba” walczył w kat. 81 kg. W bardzo dobrym stylu wygrał pięć z sześciu stoczonych walk. To zapewniło mu brązowy medal i awans do OOM, czyli de facto mistrzostw Polski. - Na podium czułem, że to, co trenowałem przez cały czas nie poszło na marne I, że warto wierzyć w siebie i nie poddawać się mimo, że wcześniej się przegrywało. Niesamowite uczucie – mówił Sebastian po zawodach. Jego trenerem jest Łukasz Smorzewski.
Sebastian Rybicki mieszka w Starych Proboszczewicach i reprezentuje naszą gminę, a Urząd Gminy od kilku lat wspiera i dofinansowuje klub i jego działania.
„Ryba” przygodę z judo rozpoczął, gdy miał osiem lat i był w drugiej klasie. Na zajęcia, które pojawiły się w SP w Starych Proboszczewicach, zapisała go siostra. Sebastian spróbował swoich sił i tak został z judo do dzisiaj. Pierwszy raz w zawodach wystartował w grudniu 2012 r., zaledwie po kilku miesiącach treningu. Ważył wtedy 27,5 kg.

judoka www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies