Aktualności

Koncert pełen wzruszeń

To były niemal dwie godziny muzycznej uczty. Ale nie tylko. Bo podczas koncertu Vox Singers chóru Płockiego Ośrodka Kultury i Sztuki, który odbył się w sobotę, 20 listopada, w hali w Maszewie Dużym, nie zabrakło wzruszeń i nostalgii.
Koncert „Dla Ciebie, bez Ciebie” był poświęcony pamięci przedwcześnie zmarłej dokładnie dwa lata temu wokalistce Vox Singers – Monice Krystek-Świtkiewicz.
Ale zanim na scenie pojawił się chór i zespół, publiczność miała okazję wysłuchać krótkiej prelekcji Grzegorza Wyszyńskiego na temat niebezpieczeństwa prowadzenia auta po alkoholu albo środkach odurzających.
Sam koncert porwał ponad 700-osobową widownię. Dostarczył też sporo wzruszeń. Tak naprawdę był jednym wielkim wspomnieniem Moniki Krystek-Świtkiewicz. Utwory były przeplatana wspomnieniami znajomych i przyjaciół Moniki Krystek-Świtkiewicz, a niemal każdej piosence towarzyszy zdjęcia oficjalne i te mniej oficjalne przedwcześnie zmarłej wokalistki.
Oprócz chóru Vox Singers solo wystąpili: Zofia Jankowska, Tomasz Jeżewski, Robert Krajewski, Anna Kruszyńska-Strzemieczna, Patrycja Malinowska, Paweł Pilichowicz, Łukasz Śladowski, Aleksandra Żaczek. Podczas koncertu wystąpił także kwartet Positive Vibrations (Marta Głowacka-Szmyd – gościnnie, Anna Kruszyńska-Strzemieczna, Tomasz Jeżewski, Łukasz Grocki).
A na zakończenie publiczność owacją na stojąco podziękowała Vox Singers za koncert.

vox singers 2021 www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies