Aktualności

Tulip Dance Festival

Hala w Maszewie Dużym wypełniła się po brzegi podczas I Tulip Dance Festival, który odbył się w sobotę 27 listopada. Swoje umiejętności zaprezentowali młodzi adepci tańca z pięciu grup dziecięcych z Zespołu Tanecznego Tulip, który działa w naszej gminie.
W sumie swój taneczny talent zaprezentowało 77 młodych mieszkańców naszej gminy. – Po raz pierwszy otwieram festiwal taneczny, więc proszę mi wybaczyć lekką tremę – mówił na otwarciu festiwalu wójt, Sławomir Wawrzyński. Poinformował, że Tulip trafił pod skrzydła Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, a to oznacza np. wsparcie finansowe dla zespołu.
Sam festiwal rozpoczął się od występu najmłodszej grupy 3-5-latków. I wzbudził prawdziwy aplauz. Zresztą gromkie brawa otrzymały wszystkie tańczące grupy. Gwiazdą festiwalu były mistrzynie Polski w tańcu jazzowym – reprezentacja Polski na mistrzostwa świata.
Więcej zdjęć na fb Urząd Gminy Stara Biała

dance tulip www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies