Aktualności

Świetlica jak nowa

Świetlica Wiejska w Włoczewie zyskała nowe oblicze. Teraz jest gruntownie odnowiona i ma nowy system ogrzewania. Natomiast kuchnia w Świetlicy Wiejskiej w Brwilnie wzbogaciła się o piec konwekcyjno-parowy.
Sala świetlicy w Włoczewie przeszła gruntowny remont. Na ścianach pojawiła się gładź i nowa farba. Jest nowy, podwieszany sufit i oświetlenie. Wymienione zostały także drzwi wewnętrzne. Zmienił się także system ogrzewania. Do tej pory źródłem ciepła w świetlicy był kaflowy piec. Żeby nagrzać pomieszczenie trzeba było dużo wcześniej napalić w piecu. Było to i czasochłonne i uciążliwe. Teraz pomieszczenie można szybko nagrzać klimatyzatorem z funkcją grzania. Piec jednak został na pamiątkę dawnych czasów.
Remont świetlicy kosztował blisko 30 tys. zł. 15 tys. zł pochodziło z Funduszu Sołeckiego, a drugie 15 tys. zł z budżetu Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu.
Natomiast do kuchni w świetlicy w Brwilnie trafił piec konwekcyjno-parowy. To profesjonalne urządzenie używane w barach, restauracjach, stołówkach. W piecu można piec różne rodzaje potraw i to w tym samym czasie. Do Brwilna piec trafił z kuchni przedszkola w Nowych Proboszczewicach.

swietlica wloczewo www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies