Aktualności

Kolędowanie z Arką Noego

Zapraszamy na jubileuszową, X edycję „Gminnego Kolędowania”. Tym razem w hali w Maszewie Dużym, w niedzielę, 8 stycznia będziemy kolędować z Arką Noego – zespołem, który jest doskonale znany zarówno „takim małym i takim dużym”. Bilety, w cenie zaledwie 20 zł, już są w sprzedaży.
Arka Noego to co prawda dziecięcy zespół muzyczny, ale jej piosenki nucą przedstawiciele wszystkich pokoleń. Zespół nieoficjalnie powstał już 1999 r., gdy z okazji pielgrzymki papieża Jana Pawła II, telewizyjna redakcja katolicka szukała odpowiedniej piosenki i wykonawców mających uświetnić wizytę. Powstały wtedy utwór „Tato (Nie boję się, gdy ciemno jest)” stał się wielkim przebojem, a twórcy programu „Ziarno” zasugerowali nagranie kolejnych.
W skład Arki Noego weszły głównie dzieci członków zespołu 2Tm2,3 i ich przyjaciele. Dzisiaj w zespole śpiewają dzieci, tych dzieci z pierwszego składu. Zespół ma w dorobku kilkanaście płyt, niektóre zyskały miano platynowych. Arka Noego koncertuje nie tylko w Polsce. Zespół koncertował także m.in. w USA i Kanadzie. W styczniu 2001 r. wystąpił w Auli Pawła VI w Watykanie przed papieżem Janem Pawłem II i tysiącami wiernych podczas wielkiego spotkania dzieci na zakończenie Roku Jubileuszowego. Piosenki Arki Noego zostały przetłumaczone na kilka języków.
Koncert w Maszewie Dużym rozpocznie się o godz. 17.00 (otwarcie hali o godz. 16.00). Bilety, w cenie 20 zł (30 zł w dniu koncertu), można kupić:
• Sklep Sportowy „Dagna” (Płock, ul. Jachowicza 49)
• Sklep muzyczny Jacek Kamiński (Płock, ul. Królewiecka 25, paw. 3-4)
• Bileteria POKiS (Płock, ul. Jakubowskiego 10)
• GOKiS Stara Biała (Biała, ul. Jana Kazimierza 1 – płatność tylko gotówką)
• Sala sportowo-widowiskowa (Maszewo Duże, ul. Sportowa 7A – płatność tylko gotówką)
• Na portalu www.kupbilecik.pl
• rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Arka Noego www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies