Aktualności

Muzyczni super bohaterowie

Dwa koncerty z cyklu „Wieczór w kinie II”, podczas którego usłyszeliśmy muzykę filmową, zobaczyło w sumie ponad 1,6 tys. widzów. Każdy z koncertów kończył się owacją na stojąco.
Trudno się dziwić, bo prawie setka muzyków zagrała świetnie, a do tego doszła jeszcze zabawa światłem i fantastyczne występy młodych adeptów tańca z zespołu tanecznego Tulip z Maszewa Dużego. Swoje dołożyli także prowadzący z humorem koncert, Michał Zawadzki, dyrektor płockich szkół muzycznych oraz Roland Bury, dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Starej Białej.
Podczas koncertów „Wieczór w kinie II” tym razem usłyszeliśmy muzykę filmową z produkcji o super bohaterach. Były więc motywy przewodnie Jamesa Bonda, Supermena, Batmana, Thora, Zorro, Siedmiu wspaniałych, Rocky’ego czy Robin Hooda. W jednego z super bohaterów wcielił się nawet dyrygent Grzegorz Dębski, który na początku koncertu „pozbył” się delikwenta chcącego zająć jego miejsce przy pulpicie dyrygenckim, a potem wskoczył na scenę przy muzyce z Bonda.
Słowa uznania zebrali muzycy, którzy stali się super bohaterami obu koncertów. Na scenie zobaczyliśmy muzyków z Gminnej Orkiestry Dętej w Starej Białej, Gminnej Orkiestry Dętej w Staroźrebach, Orkiestry Dętej Państwowej Szkoły Muzycznej w Płocku. Na co dzień nie grają ze sobą, ale na te wyjątkowe koncerty stworzyli jeden świetnie rozumiejący się i współpracujący organizm.

bohater www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies