Aktualności

Spotkanie w sprawie S10

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy oraz biuro projektowe Databout Sp.z o.o. z siedzibą w Warszawie zapraszają na spotkanie informacyjne w związku z opracowaniem: Studium Techniczno - Ekonomiczno - Środowiskowego wraz z materiałami do decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach dla przedsięwzięcia pn.: „Budowa drogi ekspresowej S10 na odc. od granicy województwa do DK50 i S50 na odc. od DK50 do S7".
Spotkanie odbędzie się w dniu 22.05.2024r. o godzinie 16.00 w hali sportowej przy Szkole Podstawowej im. W. Broniewskiego w Bielsku (Bielsk ul. Sierpecka 42, 09-230 Bielsk).
Spotkanie  skierowane jest do przedstawicieli lokalnych samorządów oraz mieszkańców obszaru objętego inwestycją. W przypadku gminy Stara Biała są to miejscowości: Bronowo-Zalesie, Bronowo Kmiece, Dziarnowo, Kruszczewo, Miłodróż, Nowe Bronowo,  Ogorzelice, Stare Proboszczewice, Nowe Proboszczewice, Włoczewo oraz Trzebuń.
Na spotkaniu zostaną zaprezentowane uzgodnione wcześniej z zamawiającym rozwiązania w zakresie trzech wariantów przebiegu drogi ekspresowej S10/S50 oraz drogi krajowej nr 60.
W ramach organizowanego spotkania uczestnicy będą mieli możliwość zgłoszenia uwag oraz podjęcia dyskusji na temat zaproponowanych rozwiązań. Efektem przeprowadzonego spotkania będzie szczegółowa analiza opinii zgłoszonych przez jego uczestników oraz uwzględnienie racjonalnych i możliwych do realizacji postulatów lokalnej społeczności w porozumieniu z Zamawiającym.
Na stronie internetowej przedmiotowego zadania (http://cz2.S10a1-oaw.pl) dostępne są materiały do pobrania (plan orientacyjny, plan sytuacyjny) oraz ankiety, za pośrednictwem których zainteresowane strony będą mogły zgłaszać swoje uwagi. W celu zgłaszania uwag dla osób zainteresowanych została uruchomiona także skrzynka mailowa: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

spotkanie s10 www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies