Aktualności

Kabaretowe ostatki w Proboszczewicach

W ostatni dzień karnawału, we wtorek, 25 lutego, Gminny Ośrodek Kultury i Sportu proponuje dużo dobrej zabawy. Wszystko za sprawą Kabaretu Jurki, który wystąpi w Proboszczewicach. Bilety, zaledwie po 10 zł, można kupić od poniedziałku, 3 lutego.
Kabaret Jurki jest przedstawicielem tradycyjnego w formie kabaretu. Na program składają się skecze, monologi i piosenki o różnorodnej tematyce. Członkowie kabaretu pozwalają sobie na improwizowanie w trakcie skeczy, dzięki czemu występ jest żywy, dynamiczny i za każdym razem nieco inny.
Kabaret Jurki pochodzi z Zielonej Góry. Istnieje od 1994 r. Na swoim koncie ma wiele nagród z przeglądów i festiwali kabaretowych. Jurki tworzą: Agnieszka Marylka Litwin, znany Wojtek Kamiński, Przemysław Sasza Żejmo, Marek Litwin. Jak pisz o sobie są czwórką scenicznych indywidualności, potrafiącą doskonale nawiązać kontakt z publicznością, są dynamiczni, śmieszni, z treścią i dużą dawką improwizacji.
Najnowszy program Kabaretu Jurki to „Last minut”. Jurki tak o nim pisza na swojej stronie: „Żyjemy w biegu, na huśtawce, na krawędzi, na kredyt, wszystko odkładamy na ostatnią chwilę, albo kręcimy się w kółko jak bąki na pleckach i nie możemy ruszyć z miejsca. A życie nie będzie na nas czekać, a marzenia same się nie spełnią. Nie czekajmy do ostatniej chwili, metronom nie śpi... tik tak tik tak tik tak...”
Kabaret Jurki wystąpi w Domu Strażaka w Proboszczewicach we wtorek, 25 lutego. Początek kabaretowych ostatków o godz. 19.00.
 Bilety można kupić:
• sklep Sportowy „Dagna” (Płock, ul. Jachowicza 49)
• sklep muzyczny Jacek Kamiński (Płock, ul. Królewiecka 25, paw. 3-4)
• Gminna Biblioteka Publiczna (Nowe Proboszczewice, ul. Floriańska 20)
• GOKiS Stara Biała (Biała, ul. Jana Kazimierza 1)
• rezerwacja: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

ostatki jurki www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies