Aktualności

Patriotycznie w Maszewie Dużym

Msza święta za Ojczyznę, koncert, wystawy, prezentacje, strefa dla dzieci – to niektóre z punktów programu koncertu patriotycznego, który w niedzielę, 6 września odbędzie się w Maszewie Dużym. Współorganizatorem przedsięwzięcia jest Gminny Ośrodek Kultury i Sportu.
Msza święta w intencji Ojczyzny rozpocznie się w kościele w Maszewie Dużym o godz. 11.00. Po nabożeństwie, na placu przy kościele, rozpocznie się koncert patriotyczny. Wystąpią podczas niego nasza Gminna Orkiestra Dęta, zespół „Moja Rodzina”, zespół tańców historycznych MDK w Przasnyszu. Przewidziane jest też wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych.
Koncertowi towarzyszyć będą wystawy – „Obrona Płocka 1920 r.” oraz „Bitwa Warszawska. Stulecie zwycięstwa”. Zaplanowane są też prezentacje 1 Wodnej Maszewskiej Drużyny Harcerzy Bractwa Harcerskiego Bandery „Białe Wilki”, płockiego oddziału Związku Polskich Spadochroniarzy, Stowarzyszenia 4. Pułku Strzelców Konnych Ziemi Łęczyckiej, 64 Batalionu Lekkiej Piechoty WOT w Płocku, I LO CN-B im. Polskich Spadochroniarzy w Płocku. Jest też przewidziana strefa dla dzieci i inne atrakcje.
Na koncert zaprasza Fundacja „Cokolwiek Uczyniliście” w ramach realizowanego na terenie naszej gminy projektu „Pamięć i Niepodległość”, realizowanego z Programu Wieloletniego „Niepodległa” na lata 2017-2022.

koncert maszewo www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies