Aktualności

Orkiestry dęte w Maszewie Dużym

W niedzielę, 26 września szykuje się prawdziwa gratka dla miłośników orkiestr dętych. Niemal przez cały dzień w hali w Maszewie Dużym będzie można posłuchać orkiestr biorących udział w VII konkursie na najlepszą orkiestrę dętą Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich w województwie mazowieckim.
Rok temu konkurs nie odbył się z powodu pandemii. Za to w tym roku zgłosiła się rekordowa liczba orkiestr, w historii konkurs, bo aż 12. Konkurs, którego organizatorem jest Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego, w współorganizatorem Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Starej Białej, rozpocznie się o godz. 10.00. Każda z orkiestr będzie miała ok. 20 minut na zaprezentowanie przygotowanego na konkurs repertuaru. W Maszewie Dużym będzie można usłyszeć orkiestry: Bielsk, Staroźreby, Goleszyn, Pruszków, Kaski, Łukomie, Joniec, Różan, Jakubów, Dobre, Warszawsko-Lubelska, Kozienice. Zwycięska orkiestra otrzyma w nagrodę 10 tys. zł. Drugie miejsce to 5 tys. zł, trzecie 2,5 tys. zł, a wyróżnienie 500 zł.
W przerwie na obrady jury wystąpi gwiazda konkursu, triumfator poprzedniej edycji, czyli Gminna Orkiestra Dęta ze Starej Białej. Początek tego koncertu planowany jest w okolicach godz. 16.00.

orkiestry www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies