Aktualności

Ukraińskie „Sonechko” w Maszewie Dużym

Akademicki Zespół Taneczny „Sonechko” z ukraińskiego Żytomierza wystąpi w niedzielę, 24 kwietnia, w hali w Maszewie Dużym. Maszewo Duże znalazło się na trasie koncertowej zespołu, który, na polecenie prezydenta Volodymyra Zełenskiego, ma w całej Europie promować ukraińską kulturę i zbierać pieniądze dla walczącego kraju. Bilety-cegiełki na koncert kosztują 20 zł, a cały dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany „Sonechku”.
Koncert rozpocznie się o godz. 16.00 (wejście do hali od godz. 15.00). Program koncertowy zespołu obejmuje suity choreograficzne, kompozycje, ukraińskie tańce ludowe i tańce narodów świata. Do Maszewa Dużego zawita 40. artystów w wieku od 15 do 22 lat.
„Sonechko” nie pierwszy raz będzie gościć w regionie płockim. W 2015 r. zespół wystąpił na Vistula Folk Festival w płockim amfiteatrze i podbił serca publiczności. Zespół powstał w 1974 r. w Żytomierzu. Jest laureatem wielu ukraińskich i międzynarodowych festiwali i konkursów. Oprócz Polski koncertował m.in. we Włoszech, Czechach, Austrii, Bułgarii, Estonii, na Litwie.
Bilety-cegiełki na koncert „Sonechka”, w cenie 20 zł, można kupić:
• Sklep Sportowy „Dagna” (Płock, ul. Jachowicza 49)
• Sklep muzyczny Jacek Kamiński (Płock, ul. Królewiecka 25, paw. 3-4)
• Bileteria POKiS (Płock, ul. Jakubowskiego 10)
• GOKiS Stara Biała (Biała, ul. Jana Kazimierza 1; płatność tylko gotówką)
• Hala sportowo-widowiskowa (Maszewo Duże, ul. Sportowa 7A; płatność tylko gotówką)
Bilety można też kupić przez internet wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (tylko do 21 kwietnia).

sonechko www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies