Aktualności

Pierwszy trening piłki ręcznej

Młodzi miłośnicy sportu z naszej gminy mogą skorzystać z nowej propozycji. Właśnie ruszyły treningi piłki ręcznej dla chłopców i dziewcząt. Na pierwszych zajęciach pojawiło się prawie 40 osób.
Na pierwszym spotkaniu ustalono, że zajęcia będą odbywały się we wtorki i czwartki w godz. 17.30-19.00 w hali w Maszewie Dużym. Poprowadzi je Bogdan Janiszewski, trener piłki ręcznej i nauczyciel w SP 23 w Płocku. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu, Roland Bury podkreślał, że nie chodzi o wielkie sukcesy sportowe, ale o to, aby młodzi mieszkańcy naszej gminy mieli szansę na aktywne spędzanie wolnego czasu. Zapewnił też, że przez najbliższe miesiące zajęcia będą bezpłatne, a ewentualna opłata będzie symboliczna.
Na pierwszym treningu frekwencja dopisała, bo pojawiło się na nim blisko 40 osób. Przeważali chłopcy, ale nie brakowało też dziewcząt. Jeśli zainteresowanie będzie tak wysokie, być może pojawi się konieczność podziału na grupy młodych adeptów szczypiorniaka z naszej gminy.
Tradycyjnie trening rozpoczął się rozgrzewką, a później były pierwsze elementy piłki ręcznej. Trenowano więc np. krok dostawny, kozłowanie piłki, podania z kozłem. Już na pierwszych zajęciach było widać, że niektórzy mają „dryg” do piłki ręcznej.
Więcej zdjęć tutaj

reczna trening www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies