Aktualności

Koncert i bilety

Już w sobotę, 23 października zapraszamy do hali w Maszewie Dużym na specjalne wydarzenie muzyczne. A będzie nim jubileuszowy koncert płockich bardów – Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka. Po koncercie będzie można kupić bilety na kolejną imprezę w Maszewie Dużym – koncert chóru Vox Singers.
Koncert Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka rozpocznie się o godz. 19.00, a hala zostanie otwarta o godz. 18.00.
Dwóch płockich nauczycieli (Paweł Wójcik – nauczyciel historii z „Małachowianki” oraz Tomasz Sarniak – nauczyciel muzyki z SP 12) świętuje w tym roku 10 lat współpracy. Przez ten czas zostali laureatami licznych festiwali i przeglądów piosenek autorskich (m.in. Ogólnopolskie Spotkania z Piosenką Kabaretową; OPPA 2013 - XXXI Międzynarodowy Festiwal Bardów; IX Festiwalu Piosenki Poetyckiej im. Jacka Kaczmarskiego „Nadzieja”). Wydali kilka płyt i dali niezliczoną ilość koncertów.
Pora więc na koncert jubileuszowy. Będzie to specjalne wydarzenie, na które Panowie postanowili zaprosić na scenę swoich przyjaciół. Duetowi będzie więc towarzyszyć nie tylko „normalny” zespół muzyczny, ale także chór i… orkiestra dęta. Bilety na koncert kosztują 40 zł (płatność tylko gotówką).
Po koncercie Pawła Wójcika i Tomasza Sarniaka będzie można kupić bilety na kolejną imprezę w hali w Maszewie Dużym, czyli na koncert chóru Vox Singers, który odbędzie się 20 listopada. Koncert „Dla Ciebie, bez Ciebie” będzie poświęcony pamięci przedwcześnie zmarłej dwa lata temu wokalistce Vox Singers – Monice Krystek-Świtkiewicz. Bilety będą po 10 zł (płatność tylko gotówką).
Od poniedziałku bilety na Vox Singers będzie można kupić:
• Sklep Sportowy „Dagna” (Płock, ul. Jachowicza 49)
• Sklep muzyczny Jacek Kamiński (Płock, ul. Królewiecka 25, paw. 3-4)
• Bileteria (Płock, ul. Jakubowskiego 10)
• GOKiS Stara Biała (Biała, ul. Jana Kazimierza 1; płatność tylko gotówką)
• Hala sportowo-widowiskowa (Maszewo Duże, ul. Sportowa 7A; płatność tylko gotówką)
Bilety można też kupić przez internet wysyłając maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Plakat Wójcik - Sarniak www

Polecamy

 • Portal odpadowy ZGRP
 • Internetowa Telewizja Regionalna
 • Powiat Płocki
 • Witryna Obywatelska Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej
 • NSR - Narodowe Siły Rezerwowe
 • ePUAP - Elektroniczna Platforma Usług Administracji Publicznej
 • Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej
 • Pomoc w zarządzaniu mikro firmą - Mikroporady.pl
 • KRUS: Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego
 • Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego
 • Związek Gmin Regionu Płockiego
 • Dziennik Ustaw Rzeczypospolitej Polskiej
 • Monitor Polski
 • Elektroniczny Dziennik Urzędowy Województwa Mazowieckiego
 • Stowarzyszenie Rozwoju Ziemi Płockiej
 • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
 • Agencja Restrukturyzacji i Modernizacjo Rolnictwa
 • Główny Urząd Statystyczny
 • Mapa Aktywności Organizacji Pozarządowych Związku Gmin Regionu Płockiego
 • Rzecznik Praw Obywatelskich
 • Powiatowa Sieć Dialogu
 • e-Deklaracje
© 2024 Gmina Stara Biała - Urząd Gminy | Realizacja: StudioAlfa.pl - Projektowanie stron Joomla CMS.
Polityka plików cookies